Всесвітній день «Дякую»

Дата: 11.01.2023 15:59

Працівники та учні Красносільського ліцею, як і інші освітяни Красносільської громади, приєдналися до флешмобу, присвяченому Всесвітньому дню "Дякую".
Це свято було створене для того, щоб в черговий раз вимовити слова подяки близьким людям. Звичайно, для цього не потрібно шукати особливого приводу, але засноване торжество варто розцінювати, як приємне нагадування висловити слова вдячності людям, які поряд.

У цей день у всьому світі проводять веселі конкурси, флешмоби, благодійні акції. Люди дарують один одному подарунки та листівки, малюють плакати зі словом "дякую", організовують вечірки.
Вперше слово "дякую" було офіційно згадано в 1586 році. У побуті воно стало застосовуватися лише у 20 столітті. Присвячене цьому слову свято було створено з ініціативи ООН та ЮНЕСКО, а датою свята обрано 11 січняФото без опису