Красносільська сільська рада та ГО «Дівчата» продовжують плідну співпрацю

Дата: 12.01.2023 13:01

12 січня Красносільський сільський голова Марина Архірій на директорка ГО «Дівчата» підписали Меморандум про співробітництво. Його мета: співпраця у рамках соціального захисту та розвитку населення, що постраждало внаслідок війни росії проти України .

Співпраця з громадською організацією розпочалася ще на початку воєнних дій.

У рамках партнерства було реалізовано масштабний проєкт «Підтримка ВПО в Україні» під егідою міжнародної організації World Vision - облаштовано шелтери (прихистки) для внутрішньо переміщених осіб у с. Кубанці і Павлинці; облаштовано їх меблями, посудом, постільною білизною.

Наразі шелтери вже відкрили свої двері для внутрішньо переміщених осіб з можливістю одночасного розміщення 82 нових жителів громади.

З метою подолання психологічного негативного стану та страху до життя для ВПО і жителів Красносільської громади з липня 2022 року працює освітній проект, на основі якого проводяться заняття з англійської мови, консультації з логопедом, психологом, юристом, розвиваючі та спортивні заняття для дітей.

Нещодавно в рамках співпраці з громадською організацією у с. Красносілці облаштовано Street Child – затишний простір для проведення навчання та дозвілля внутрішньо переміщених дітей.

Планів спільної співпраці між Красносільською громадою та ГО «Дівчата» ще дуже багато.

#Красносільська_сільска_рада

#ГО_Дівчата