Дата: 13.01.2023 15:01

В Україні продовжуються новорічні та різдвяні свята. Традиційно 12 днів після Різдва Христового називають Святками і триватимуть вони аж до Водохреща 19 січня.
13 січня українці відзначають Маланки та Василів вечір, які об’єдналися у Щедрий вечір.
Цей день славиться своїми народними обрядами, повір’ями та багатою історією, а щедрівники співають пісень та бажають здоров’я.

Цього дня вихованці та працівники Іванівського будинку культури щедрували по гостинних господарях, співали колядки та веселі пісні.
Без привітань не залишився і колектив Красносільської сільської ради, до якого завітали новорічні герої та Коза. У свою чергу, Красносільський сільський голова Марина Архірій побажала гостям та присутнім міцного здоров’я, божого благословіння та Премоги!

P.S.Частина коштів, зібраних від новорічного вертепу, піде на придбання тепловізора батьку одного з юних учасників дійства.Фото без опису