В рамках «DECIDE Winter clubs. Ми вдома – в Україні» учні Красносільського ліцею навчались основ відеозйомки та монтажу.

Дата: 13.01.2023 16:27

Протягом двох днів у рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту Decentralization for Improved Democratic Education «DECIDE Winter clubs. Ми вдома – в Україні» проходило навчання з учнями Красносільського ліцею з основ відеозйомки та монтажу.

Під час тренінгу було невимушене спілкування, яке відкрило перед учнями відповіді на найцікавіші творчі запитання.

Тренери зробили процес пізнання цікавим та необтяжливим.

Діти у своїх роботах розповіли просто про складне, проілюстрували свої вміння, презентували свій досвід, продемонстрували результати досліджень, розповіли про своє навчання, відпочинок, дружбу, подорожі та багато іншого.

Підсумком тренінгу стали презентації та фільми, які створили учні Красносільського ліцею.Фото без описуФото без опису