За недотримання правил благоустрою передбачені штрафні санкції

Дата: 25.01.2023 11:22

25 січня відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Красносільської сільської ради.
Присутні розглянули протокол, складений на підприємця, який, подав документи, але, не дочекавшись дозволу виконкому, почав облаштовувати тимчасову споруду під торгівлю у с. Красносілці.

Порушника було попереджено про неприпустимість таких дій та накладено штраф у розмірі 50-ти неоподаткованих мінімумів або 850 грн.
Хочу нагадати мешканцям та юридичним особам, які проживають, ведуть або збираються вести підприємницьку діяльність в населених пунктах Красносільської громади про дотримання Правил благоустрою. Детально з ними можна ознайомитися на сайті Красносільської сільської ради за посиланням https://krasnosilska-gromada.gov.ua/pravila-blagoustroju-14-52-37-23-06-2021

/Фото без опису