Робота відділу ЦНАП у 2022 році

Дата: 31.01.2023 15:32

Красносільський сільський голова Марина Архірій провела нараду з начальником ЦНАПу стосовно роботи відділу у 2022 році.
За інформацією С. Лапчика, зважаючи на воєнний стан, тимчасово припинено видачу документів з будівельно-архітектурних питань, декілька місяців був закритий доступ до реєстрів з нерухомості, бізнесу та паспортів.

Незважаючи на це, звернень у Красносільський ЦНАП протягом року практично менше не стало. До місцевого бюджету від послуг Центру за рік надійшло 857 тис. грн. Найзатребуванішою послугою було замовлення паспортів громадянина України та для виїзду за кордон. За рік виготовлено 489 ID-карток та 1549 закордонних паспортів. Левова частина надходжень від послуг, що надавав ЦНАП, надійшла саме від даного виду послуг.
Центр продовжує працювати у робочому режимі з дотриманням правил безпеки під час повітряних тривог.Фото без опису