ВООЗ планує новий проект

Дата: 01.02.2023 09:18

У Всесвітній організації охорони здоров’я стартує новий проект по встановленню модульних ФАПів чи відновлення зруйнованих внаслідок російської агресії у різних областях України.
Минулого року Красносільська громада подала заявку в обласний департамент охорони здоров’я щодо участі у таких проектах, адже ФАП у с. Ілічанці давно потребує нового приміщення.

31 січня нашу громаду відвідали представники Всесвітньої організації охорони здоров’я: Аня Бороєвич – технічний експерт, експерт з громадського здоров’я ВООЗ та Святослав Лінніков – очільник офісу ВООЗ в Одеській області.
Гості ознайомилися із розширеною мережею медичної галузі у громаді, оглянули місце, де є можливість розмістити модульне приміщення.
І хоча Одещина безпосередньо не входить до зони воєнних дій, сподіваємося, що наша громада увійде до нового проекту.Фото без опису