Вихованці Красносільського закладу дошкільної освіти  «Калинка» прийшли на допомогу птахам

Дата: 06.02.2023 10:52

Зима найскладніший період у житті птахів… Не холод, а голод дошкуляє пташкам, що зимують у нашій місцевості. Ось у ці скрутні часи для птахів на допомогу їм Фото без опису вихованці Красносільського закладу дошкільної освіти  «Калинка», які разом із батьками виготовили і розвісили годівнички для пташок.

Вихователі знайомили дітей з видами зимуючих птахів, їх особливостями, проблемами птахів, розвивали допитливість, виховували турботливе ставлення до пернатих друзів  та бажання допомогти птахам взимку.

Дітям читали оповідання, вивчали з ними віршики, відгадували загадки, брали участь в конкурсах «Чи впізнаєш ти птаха?», приймали участь                                 у дидактичних та розвивальних іграх, ліпили, малювали, робили аплікації, використовуючи природний матеріал.

Після занять весела дітвора побігла підгодовувати птахів.

Залучені таким чином птахи, віддячать нам навесні не лише своїми піснями, а і захистять наші сади, городи, поля від шкідників.

Усім слід памятати:

Пташок треба захищати