Запрошуємо до театральної студії

Дата: 09.02.2023 09:32

Як навчитись гарно говорити і не боятись виступати на публіці? Цьому вчать фахівці управління культури на заняттях з театрального мистецтва, які проходять для дітей внутрішньо переміщених осіб та усіх охочих у с. Красносілці. У рамках проєкту «Street child» за підтримки ГО «Дівчата» у новоствореному культосвітньому просторі діти вчаться вправам сценічної пластики, акторської майстерності, із задоволенням виконують етюди з уявними предметами та артикуляційні вправи. Наступна творча зустріч планується у приміщенні управління культури, молоді, спорту та туризму 10 лютого о 16 годині. Контактна особа Наталія Романівна, тел. 098 509 55 91. Запрошуємо усіх дітей Красносільської громади відвідати заняття. Будемо раді вас бачити в нашому просторі!