Металеве серце – на території Красносільського ліцею

Дата: 09.02.2023 17:45

Соціальний проєкт, що реалізує молодь Красносільського ліцею у рамках швейцарсько-українського проєкту DECIDE "Децентралізація для розвитку демократичної освіти" – запрацював!

Протягом 2021/2022 навчального року учні 9-х класів Красносільського ліцею опановували новий курс "Навчаємось жити в громаді".
Таку можливість ліцей отримав завдяки Меморандуму про співпрацю між Красносільською сільською радою та проєктом DECIDE.
Мета курсу: розвивати спроможність та вмотивованість учнівської молоді до активної громадянської участі в житті громади через практичний досвід.
 А в ІІ семестрі учнівська команда мала реалізувати соціальний проєкт "Активна молодь - успішна громада", який запрацював!
Як результат: на території Красносільського ліцею встановлено металеву конструкцію СЕРЦЕ  для збору пластикових кришечок.Фото без опису