Мама - художниця

Дата: 16.02.2023 17:26

Дорогі мами!
Запрошуємо вас відволіктися від щоденних турбот і отримати задоволення від малювання.
За 1 годину ви намалюєте пейзаж, яким можна прикрасити свій дім або зробити подарунок. Ви відчуєте себе художницею навіть якщо жодного разу в житті не тримали в руках пензлика.

Майстер-клас для мам відбудеться 17 лютого о 12.00 за адресою: Одеська область, с. Красносілка, вул. Шкільна 1Б (колишня амбулаторія).
Участь безкоштовна! Фарби, папір, пензлики будуть надані.
Кількість місць обмежена, тому обов’язково зареєструйтеся за посиланням https://forms.gle/8ARwmLHx19grCt8c9 та дочекайтеся підтвердження від організатора по телефону, що ви можете прийняти участь.
Заняття проводитиме психолог Катерина Іванюк. Телефон для додаткової інформації 096 485 96 65
Проект "Надання соціально-психологічної допомоги сім'ям з дітьми вразливих категорій в період війни", який реалізується благодійним фондом "Вітрила Дитинства», за підтримки МБО БФ «СОС Дитячі Містечка Україна».