Проект «Надання соціально-психологічної підтримки сім’ям з дітьми в період війни» розпочав свою роботу в Красносільській громаді

Дата: 16.02.2023 18:14

Проект «Надання соціально-психологічної підтримки сім’ям з дітьми в період війни», який реалізує БФ «Вітрила дитинства» за підтримки МБО БФ «СОС Дитячі Містечка Україна", 16 лютого розпочав свою роботу в Красносільській громаді.
На першому занятті малеча познайомилась із психологом Катериною Іванюк, яка запропонувала декілька цікавих вправ. Заняття проходили у дружній цікавій атмосфері, діти із задоволенням виконували завдання, були активними та усміхненими, по завершенню цікавились, коли буде наступна зустріч.

Проект тільки но стартував, тому всі охочі можуть залучитись. Для цього можна звернутись до соціального менеджера Лілії Назарової за тел. 80 (99) 119 43 46 з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 17.00, та психолога Катерини Іванюк за тел. 0964859665 з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00.Фото без опису