«Громадський бюджет – на дитячі мрії»

Дата: 16.02.2023 18:24

У Красносільській громаді реалізована партнерська ініціатива проєкту DECIDE «Громадський бюджет – на дитячі мрії».
Вона передбачає співфінансування проєктів, розроблених шкільними командами.
Участь у програмі брали по декілька команд від навчальних закладів.
Сьогодні знайомимо вас з першим переможцем.

ТОЖ ПРОЄКТ №1 – ПЕРЕМОЖЕЦЬ у категорії: створення нового освітнього простору в школі та громаді, це Stem — лабораторія: візуалізація дослідів та експериментів команди Красносільського ліцею.
Завдяки проєкту у закладі було створено інноваційну STEM-лабораторію для 3D-моделювання, дослідів та розвитку технічної, інженерної, дизайнерської та математичної компетентності учнів.
Лабораторія оснащена 3D-принтером, 3D-сканером і 3D-ручкою, потужними комп’ютерами та спеціальним конструктором для винахідників.
 Для вчителів проведуть триденне навчання з користування цією технікою. Завдяки лабораторії учні зможуть розкрити свої таланти, підготуватися до участі в олімпіадах та в конкурсах, а також до вступу у виші на технічні спеціальності.
Вартість проєкту 175 тис. грн.Фото без опису