У Красносільському ЦНАПі відбувся Ярмарок вакансій для вмотивованих патріотів України

Дата: 17.02.2023 13:19

17 лютого у Красносільському ЦНАПі відбувся Ярмарок вакансій для вмотивованих патріотів України.
У ньому взяли участь представники Національної гвардії, Національної поліції, регіонального центру комплектування та Центру зайнятості населення.

Красносільський сільський голова Марина Архірій поспілкувалася з військовими, під час діалогу були обговорені питання співпраці органів самоврядування та державних структур.
Представники збройних угрупувань знайомили усіх бажаючих з вакансіями у своїх підрозділах, у тому числі, в окремому стрілецькому батальйоні «Чорноморська Січ», який формується на Одещині.
Кампанія була спрямована винятково на вмотивованих людей, які добровільно записуються до Збройних Сил України, аби захистити рідну землю від окупантів.Фото без опису