В Красносільському ліцеї стартувала розробка Стратегії розвитку ЗЗСО

Дата: 21.02.2023 18:09

Зійтися разом - це початок. Триматися разом - це прогрес. Працювати разом - це успіх. Генрі Форд Сьогодні, 21 лютого, в Красносільському ліцеї стартувала розробка Стратегії розвитку ЗЗСО. Була проведена перша робоча зустріч за участю менторів Болдиревої Ганни та Кравець Наталії, заступниці голови Красносільської сільської ради Степанової Олени, начальниці Управління освіти Красносільської сільської ради Марченко Вікторії та представників Красносільського ліцею.

В ході зустрічі розібрались з принципами розробки Стратегії, які допоможуть впровадити школу дієвої демократії. Були визначені кроки розробки та впровадження Стратегії розвитку ЗЗСО, визначено ціль наступної зустрічі. Для успішної реалізаці] передбачено створити робочу групу. Це і стало першим завданням, з яким має впоратись наша команда. Далі буде… #DECIDEФото без опису #ШколаДієвоїДемократії