27 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради.

Дата: 27.02.2023 20:59

Присутні ознайомилися зі звітом про стан роботи зі зверненнями громадян за 2022 рік.
У новому складі було затверджено комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Красносільської сільської ради. Також, згідно із законодавством, визначено об’єкти та види оплачуваних і безоплатних суспільно корисних робіт для відбування порушниками адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт на території Красносільської сільської ради.

Члени виконавчого комітету розглянули та прийняли ряд рішень щодо соціального захисту незахищених верств населення та тих, хто потребує допомоги.
   До 90- та 95-тиріччя жителів громади члени виконкому визначили суму для надання ювілярам матеріальної допомоги у розмірі по 5 тис. грн. Породіллям з місцевого бюджету буде виділено по 1 тис. грн.
Також прийнято рішення про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій на територіях інших держав; на поховання; внутрішньо переміщеним особам, а також жителям громади на операції та лікування. Родині загиблого Захисника з місцевого бюджету буде сплачено 100 тис. грн.
Підприємцям, які звернулися до виконавчого комітету із заявами, надано дозвіл або продовжено термін розміщення тимчасових споруд на території громади.
На квартирний облік взято дитину-сироту з правом позачергового отримання житла.
Рішенням виконкому неповнолітньому надано статус дитини-сироти, а також призначено опікуна над неповнолітніми.
На засіданні схвалено Програму підтримки Збройних формувань України на 2023 рік.
Затверджено звіт про виконання бюджету громади за 2022 рік. Так, бюджет виконано на 116,5% або більш ніж на 28,5 млн грн.
Основними бюджетоутворюючими податками є: ПДФО, земельний податок та податок на майно. Видатки, у тому числі, здійснювалися на утримання соціально-культурної сфери (освіти, культури, медицини, соціального захисту), підтримку збройних формувань України, житлово-комунальне господарство та благоустрій.