Робота по облаштуванню прихистків продовжується

Дата: 02.03.2023 12:53

Одним із головних завдань місцевої влади в умовах сьогодення є всебічна увага внутрішньо переміщеним особам, які через війну полишили власні домівки і тимчасово знайшли свій прихисток на території Красносільської громади.
Протягом року було розроблено та втілено в життя безліч програм з адаптації нових жителів громади.

Серед них: створення шелтерів - прихистків для тимчасового або цілодобового перебування ВПО, які потребують житла, у с. Кубанці і Павлинці. Приміщення завдяки співпраці з ГО «Дівчата» та «10 квітня», були відремонтовані та облаштовані усім необхідним.
У рамках робочого об’їзду населених пунктів громади Красносільський сільський голова Марина Архірій разом з профільним заступником Оленою Степановою оглянули приміщення шелтерів, визначилися із потребами та конкретними завданнями, які ще необхідно виконати.Фото без опису