Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС!

Дата: 07.03.2023 12:40

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть міста Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом із Кримом. Гарантуємо бойові зіткнення на передовій. Ти сам обираєш бригаду та напрямок наступу і гарантовано потрапляєш до однодумців. Захищай країну та своїх рідних, ставай добровольцем!

Легендарний підрозділ, який під час російського вторгнення в Україну 2022 року став осередком оборони міста Маріуполь і надалі героїчно утримував комбінат "Азовсталь".
«Азов» звільняв Маріуполь у червні 2014 року, брав участь у боях під Іловайськом, обороняв Маріуполь з кінця серпня 2014 року, здійснював наступ на Широкине у лютому 2015 року, виконував завдання в районі проведення АТО (пізніше ООС). Силами підрозділу проведено успішну Павлопіль-Широкинську операцію у 2015 році, виконано низку успішних бойових завдань у районі Світлодарської дуги.
Переходь на сайт STORM.MVS.GOV.UA або звертайся до Центрів надання адміністративних послуг у м. Одесі за адресами: просп. Добровольського, 106 та вул. Ак. Корольова, 9:
- заповнюй анкету кандидата;
- підготуй необхідні документи;
- очікуй дзвінка із Центрів комплектування;
- виконуй отримані інструкції.Фото без опису