Є таке ім’я і у нашого народу – Тарас Шевченко

Дата: 09.03.2023 16:32

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу – Тарас Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний.

9 березня виповнюється 209 років від дня народження українського поета, прозаїка, мислителя, живописця, графіка, етнографа та громадського діяча Тараса Шевченка.

Сьогодні діти Красносільського ліцею дізналися про цікаві факти із життя митця, здійснили віртуальну подорож світами Тараса Григоровича Шевченка, згадали найцікавіші факти із творчості письменника, створили асоціативну інфографіку та багато різних форм роботи.

Прикладом Шевченка надихається багато людей, його пророчі слова дають сили новим героям-захисникам.Фото без опису