У Всеукраїнському конкурсі "Учитель року 2023" вчитель Іванівської гімназії увійшла до ТОП 5.

Дата: 14.03.2023 11:18

Красносільський сільський голова Марина Архірій привітала Труфкакі Інну Ігорівну - вчителя фізичної культури Іванівської гімназії, яка брала участь у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року 2023".
Інна Ігорівна достойно представила нашу громаду і за результатами двох етапів конкурсу у номінації "Фізична культура" увійшла в п'ятірку фіналістів, тим самим продемонструвавши високі теоретичні знання зі свого предмету та творчу педагогічну майстерність.

Тож, відповідно до місцевої Програми "Освіта Красносільської ОТГ", молода і креативна вчителька отримала від Марини Миколаївни сертифікат на 20 000 грн і квіти. Щирі привітання Інні Труфкакі також висловила начальник управління освіти Вікторія Марченко.Фото без опису