Атестація в закладах загальної середньої освіти триває

Дата: 16.03.2023 17:26

Атестація педагогічних кадрів - це надзвичайно важливий етап у діяльності кожного закладу освіти, оскільки вона відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу та педагогічній майстерності вчителя.

Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників Красносільської сільської ради, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.
Атестаційна комісія ІІ рівня Управління освіти продовжує ретельно вивчати систему роботи педагогічних працівників та відвідувати разом з учителями закладів загальної середньої освіти майстер-класи.
 Досвідом своєї роботи 15 березня ділилися вчителі початкових класів та вчитель математики Павлинського ліцею.
Учасники майстер-класів отримали цікаву інформацію про досвід учителів-майстрів та познайомилися з методами роботи, інноваційними підходами та окремими педагогічними прийомами.Фото без опису