Молодь Красносільської громади прийме участь у фестивалі дитячих відеороликів “DECIDE Video Fest”
Активна молодь 10 -Б класу, яка братиме участь у фестивалі дитячих відеороликів “DECIDE Video Fest”, у рамках проекту зустрілася з Красносільським сільським головою мариною Архірій. Очільниця громади та учні обговорили нагальні питання, які турбують молодь, особливо в умовах воєнного стану. Активістами були запропоновані цікаві ідеї для реалізації у громаді.
Конкурс відеоробіт, у яких беруть участь наші учні, направлений на соціально важливу тематику. Мета фестивалю: згуртування шкільних команд у процесі створення спільного відео про свою громаду з фокусом на розвиток активного громадянства та долучення дітей та підлітків до життя громади. Ініціатива також сприятиме творчій співпраці між талановитими та ініціативними дітьми, підлітками та дорослими. Участь у фестивалі покликана спонукати дітей та підлітків практикувати здобуті навички з відеозйомки та монтажу у повсякденному житті.
Участь у конкурсі беруть діти та підлітки 22-х громад: Одеської, Івано-Франківської, Луганської та Полтавської областей - учасники тренінгів з основ відеозйомки та монтажу. Тренінги проводились у межах ініціативи Швейцарсько-українського проєкту DECIDE “DECIDE Winter clubs. Ми вдома – в Україні”.