НМТ-2023: ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Дата: 22.03.2023 08:52

Пропонуємо потенційним учасникам тестування виконати завдання  з англійської мови. Онлайновий тест  із цього предмета вже доступний на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням (https://lv.testportal.gov.ua/englishTest/)

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні можливо вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того                         чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримати результат тестування з цього предмета.

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом               60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном завантажте                                                        файл із  демонстраційним варіантом тесту з англійської мови (додається)                                             на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними.

В тестах з іноземних мов на реальному тестуванні не буде завдань з відкритою формою відповіді, як не буде і завдань з аудіювання. Фото без опису