Запрошуємо на відкриття соціального ХАБУ

Дата: 22.03.2023 09:00

25 березня, у суботу, о 11.00 відбудеться відкриття СОЦІАЛЬНОГО ХАБУ для сімей з дітьми!
Хаб облаштовано в приміщенні Управління культури Красносільської сільської ради (стара амбулаторія) за адресою: с. Красносілка, вул. Шкільна, 1Б. На відкритті ми познайомимо вас зі спеціалістами проєкту, розповімо про послуги та заплановані заходи. А дітей чекають цікаві зустрічі і сюрпризи! СОЦІАЛЬНИЙ ХАБ – це безпечний простір, насамперед для дітей, облаштований під їх потреби.

В затишній атмосфері діти зможуть перебувати в ньому деякий час, допоки батьки вирішуватимуть свої справи.

Цікаві заняття, розвивальні ігри, малювання, майстер-класи - все це буде запропоновано маленьким відвідувачам.
А дорослі матимуть можливість отримати допомогу соціального працівника, юриста, психолога та інші послуги.
Ласкаво просимо
З повагою, команда проєкту «Надання соціально-психологічної підтримки сім’ям з дітьми вразливих категорій в період війни», який впроваджує БФ «Вітрила дитинства» спільно з Красносільською сільською радою за підтримки МБО БФ СОС Дітячі Містечка Україна Фото без опису