Марина Архірій зустрілася зі спортивною гордістю Красносільської Громади Романом Герулою

Дата: 22.03.2023 11:06

22 березня Красносільський сільський голова Марина Архірій зустрілася з Романом Герулою - учнем 8-го класу Красносільського ліцею, та його родиною.
Сьогодні юнаку виповнилося 14 років і він прийшов до ЦНАПу оформляти документи на свій перший паспорт громадянина України.

Роман неодноразово представляв нашу громаду на спортивних змаганнях різного рівня, є бронзовим призером міжнародної молодіжної ліги у Венеції 2022, переможцем турніру у Словаччині 2022, переможцем Гран-Прі Хорватії 2023, Гран-Прі Словаччини 2022 та 2023, переможцем всеукраїнських турнірів з карате чемпіоном Одеської області 2022.
Марина Миколаївна подякувала батькам юнака: Олегу Дмитровичу та Олені Олегівні, які докладають максимум зусиль, аби виховати справжніх патріотів та гарних мотивованих спортсменів.
Вона вручила батькам Романа Подяку за виховання чемпіона, а Роману - Почесну грамоту, мотиваційний конверт та Прапор Красносілки, аби юнак з гордістю представляв нашу громаду у своїх переконливих перемогах.Фото без опису