Відбулось засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради

Дата: 27.03.2023 19:51

27 березня Красносільський сільський голова Марина Архірій провела чергове засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради. На засіданні затвердили план двомісячника з наведення належного санітарного стану та благоустрою в населених пунктах Красносільської громади. Члени виконавчого комітету розглянули та прийняли ряд рішень щодо надання матеріальної допомоги жителям та внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території громади.

Також прийнято рішення про надання матеріальної допомоги жінкам, які народили дітей, у розмірі по 1000грн. Було вирішено надати допомогу на поховання родинам померлих у розмірі по 4500грн. Рішенням виконкому трьом дітям-сиротам було призначено опікунів.Фото без опису