БЕЗКОШТОВНЕ ОНЛАЙН ПРОФОРІЄНТАЦІЙНЕ ТЕСТУВАННЯ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ТА ДОРОСЛИХ

Дата: 31.03.2023 08:40

В рамках проєкту «Підтримка ВПО в Україні» ГО «Дівчата» за підтримки World Vision International та фінансового сприяння ADH проводиться масштабне БЕЗКОШТОВНЕ ОНЛАЙН ПРОФОРІЄНТАЦІЙНЕ ТЕСТУВАННЯ.
Це онлайн-тестування для підлітків від 14 років та дорослих (і місцевих, і ВПО).
Після тестування будуть проведені групові консультації щодо результатів від кар’єрних консультантів.
Терміни проведення тестування: січень-квітень 2023 року.

ТЕСТ "МОЯ ПРОФЕСІЯ" адаптований та випробуваний Службою зайнятості.

Складається з 3-х частин:

1. Методика дослідження професійних інтересів і цінностей.
2. Методика дослідження IQ та інтелектуальних професійно-значимих якостей.
3. Методика дослідження соціально-психологічних факторів.
Тестування дає змогу визначитися в кар’єрному напрямку та відкрити для себе нові перспективи, обрати майбутній фах.

ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ТЕСТУВАННЯ ПОТРІБНО:

1. Зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfXavnQ2iEiwM5hDI5_7QJ3ZOe_jTsuGCI4A8A1qPILiB-M2g/viewform

Реєстраційні дані потрібні для внесення на платформу, бо без них не працює програма.

2. Через 2-3 дня після реєстрації на електронну пошту, яку вказали, прийде код для проходження тестування (код для кожного окремий).

3. Перейти за посиланням https://go.myprofession.com.ua/, ввести отриманий код та пройти тестування (3 частини: 1-2 години з перервами) на ПК або планшеті (на телефоні НЕ можна, бо не адаптовано).

4. Результати тестування можна скачати після проходження всього тесту з трьох частин за тим же посиланням та кодом, за яким тестувались. Або написати консультанту, який надіслав код на його електронну пошту – і консультант відправить результати файлом на електронну пошту.

5. Також на електронну пошту надсилається запрошення на групову консультацію з профконсультантом (посилання в гугл-міт на дату проведення), в ході якої консультант роз’яснить результати тестування.Фото без опису