Одеський район, Одеська область

В Красносільській громаді відбувся забіг «Визволення»

Дата: 08.04.2023 14:57
Кількість переглядів: 498

8 квітня у Красносільській громаді відбувся забіг «Визволення», присвячений 79-ій річниці звільнення населених пунктів Красносільської громади від нацистських загарбників; пам’яті тих, хто наближав перемогу тих далеких подій Другої світової війни. Спортсмени бігли шляхом визволення населених пунктів у далекому 1944 році. Враховуючи безпекову ситуацію, наразі наші спортсмени подолали відстань в 11 км від Кубанки до Красносілки.

Сподіваюсь, що ініціатива стане новою спортивною традицією і буде підтримана у всіх населених пунктах нашої громади. У забігу взяли участь 15 спортсменів із громади та м. Одеси. Заступники сільського голови разом з Валерієм Дубовенком, провідним методистом Управління культури та ініціатором і учасником забігу, нагородили спортсменів. У віковій групі до 18 років перше місце посів Чорний Тимур з результатом 47 хв. 59 сек. До речі, Тимур – наймолодший учасник забігу з найкращим результатом серед усіх учасників. Друге місце виборов Молчанов Гліб (53, 18), третє місце у Погорєлова Ярослава (1, 22, 17). У віковій категорії 18-44 років перше місце у Дубовенка Вадерія (50, 11), друге місце – Шигапов Олександр (54,19), третє місце – Гейченко Сергій (59,30). У категорії 45+ перше місце посів Шеремета Володимир (50,50), друге місце Гаврилов Олексій (52, 31), третє – Тимчак Андрій (58,40). Перше місце в абсолюті серед жінок посіла Квятковська Ірина, яка має результат 52 хв 51 сек. Призери отримали медалі за перемогу, а усі учасники змагань – грамоти сільського голови.Фото без опису