Учні Красносільськоі громади взяли участь Міжнародному конкурсі «Душа села»

Дата: 11.04.2023 08:50

Учні початкових класів закладів освіти Красносільськоі громади взяли участь в Міжнародному конкурсі еколого-валеологічної спрямованості на тему «Душа села».
Мета конкурсу:

привернути увагу до українського села з його прадавніми духовними підвалинами, на яких тримається вся енергетична сув’язь українськості, поповнити знання дітей про рослинний та тваринний світ рідного краю, формувати основи екологічної культури та мислення, розвивати спостережливість, образну пам’ять, увагу, кмітливість, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до навколишнього середовища.
В обласному етапі конкурсу наші учні показали гарні результати.
У номінації :«Природні об’єкти села очима дітей» дипломом ІІ ступеню нагороджений
Ланник Микита, 7 років, Іванівська гімназія, керівник Михайлуца Інна Михайлівна; дипломом ІІІ ступеню нагороджена Буженко Ніка, 6 років, Іванівська гімназія, керівник Михайлуца Інна Михайлівна.

У номінації: «Екологічна сумка з мотивами сільських краєвидів»

дипломом І ступеню нагороджений Вальчук Даниїл, 6 років, Іванівська гімназія, керівник Михайлуца Інна Михайлівна;

дипломом ІІ ступеню нагороджена Денежко Ольга, 10 років, Красносільський ліцей, керівник Лютова Ірина Василівна;

дипломом ІІІ ступеню - Береза Кароліна, 8 років, Іванівська гімназія, керівник Михайлуца Інна Михайлівна.
Вітаємо переможців!
Конкурс проведений Одеським обласним гуманітарним центром позашкiльної освiти та виховання