Відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня при Управлінні освіти Красносільської сільської ради

Дата: 11.04.2023 12:41

10 квітня в сесійній залі приміщення Красносільської сільської ради відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня при Управлінні освіти Красносільської сільської ради.
15 педагогічних працівників закладів освіти Красносільської сільської ради успішно пройшли атестацію на принципах демократичності, прозорості, взаємоповаги та відповідно до вимог законодавчо-нормативної документації стосовно атестації педагогічних працівників у 2022-2023 навчальному році.

Валентина БУЛЬБА, голова Лиманської об’єднаної організації Профспілки працівників науки і освіти України, яка була присутня на підсумковому засіданні, подякувала за демократичний підхід, повагу до вчительської праці та побажала нових творчих досягнень, пошани від батьків, дітей та колег.Фото без опису