ВЕЛИКДЕНЬ – велике Християнське свято на Землі

Дата: 14.04.2023 16:08

ВЕЛИКДЕНЬ – велике Християнське свято на Землі. Це добре і світле свято несе з собою Віру, Надію і Любов.

Пасха для дітей –це перш за все, знайомство з історією, традиціями та звичаями українського народу.

Діти отримують величезне задоволення,  що вони можуть теж прийняти участь і вносити свою краплину турботи та краси в підготовці до цього свята.

Ось і для наших дошкільнят пройшли заняття з виготовлення та прикрашення Великодньої писанки, дітки подорожували Україною, знайомились із символікою писанок, прийняли активну участь у фестивалі «Писанковий сад», розучували та гралися в ігри, Великодні забави, завдяки яким Великдень для дітей буде веселим і наповненим позитивними емоціями.Фото без опису