Соціальний ХАБ продовжує залучати дітей та їх батьків до своїх творчих майстерень

Дата: 19.04.2023 12:56

У Соціальному ХАБі триває активна робота з дітьми та їх батьками. Днями тут діяла творча майстерня для батьків з декупажу.
Людині притаманне бажання все приводити до ладу й прикрашати, декупаж один з цікавих способів зробити власноруч унікальні речі. Мами вперше спробували таке декорування і тепер мають наміри продовжити зустрічі для творчого релаксу.

За цим чудовим процесом пройшло цікаве спілкування з психологинею Катериною на важливі теми про дітей, особливості їх поведінки та виховання.