Мистецтво Королівської Гри

Дата: 21.04.2023 14:56

У Соціальний хаб в Красносілці стартувала Студія гри в шахи та шашки. Сьогодні наш новий тренер Олександр познайомив дітей з головними діючими особами шахового царства. Адже цю гру недарма називають «королівською» - за її логіку, інтелектуальність та невичерпні можливості. В дитини шахи розвивають пам’ять і увагу, формують самостійність у прийнятті рішень, розвивають інтуїцію і творче мислення.

А для досягнення мети - обіграти суперника - дитині потрібні і спортивні навички: витримка і наполегливість.

А поки старші діти грали у шахи, молодші обрали шашки. До речі, під час цих ігор дитина вчиться поважати чужу думку, ставити себе на чиєсь місце (в даному випадку противника), слухати інших і аналізувати ситуацію. Тож у перспективі такий досвід, безсумнівно, відіб’ється на якості життя дитини: високий рівень комунікації дозволить згодом краще розуміти людей і ефективно вирішувати різні ситуації.

Наша Студія Шахів працюватиме щочетверга. Долучайтесь!

Проєкт «Надання соціально-психологічної підтримки сім’ям з дітьми вразливих категорій в період війни» впроваджується БФ «Вітрила Дитинства», за підтримки МБО БФ СОС Дитячі Містечка УкраїнаФото без опису