На базі Красносільської громади відбувся круглий стіл «Насильство: усвідомлюй, не мовчи, повідомляй!»

Дата: 27.04.2023 12:49

27 квітня на базі Красносільської громади відбувся круглий стіл «Насильство: усвідомлюй, не мовчи, повідомляй!». У ньому взяли участь фахівці соціальних служб сільської ради, соціальні працівники, освітяни та медики.

Спікери: Оксана Вербицька, начальник Управління соціального захисту
населення ОРВА, Оксана Кривоногова, к.психол. н., доцент, керівник Обласного методичного Центру раннього втручання та Ірина Шульга, фахівець із соціальної роботи Обласного методичного Центру раннього втручання поінформували про види насильства, їх виявлення, вплив на розвиток дитини.
Окремо обговорили питання раннього втручання, випадки роботи та підтримки сімей, які зазнали насильства.
У ході круглого столу відбулася дискусія по здійсненню кроків щодо протидії насильству в громаді.
Захід відбувся за сприяння Ukraine Humanitarian Fund, NGO Resource
Center, ГО “Здорове суспільство".Фото без описуФото без опису