30 квітня – День прикордонника

Дата: 30.04.2023 05:13

Сьогодні українські прикордонники відзначають своє професійне свято.
Тож з величезною вдячністю звертаємося до них у цей день.
  Адже після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року рф в Україну саме вони першими зустріли окупантів на наших кордонах і сьогодні максимально стримують агресора на землі, у воді та небі.

Нелегка вибрана вами дорога, шановні прикордонники. А ваша професійна підготовка та вірність батьківщині грають одну з ключових ролей у забезпеченні територіальної цілісності нашої держави.
Згадаймо о. Зміїний, по якому росіяни вдарили з корабельних озброєнь, застосували бойову авіацію, повністю зруйнували інфраструктуру острова, де перебували 13 українських прикордонників. Але зламати бойовий дух українців не змогли. А фраза українських прикордонників іти за певним напрямком стала легендою у цілому світі і довічною ганьбою для окупантів.
Виконуючи свій почесний обов'язок, ви даєте нам змогу пити щоденну ранкову каву, вчити наших дітей, мирно працювати і мріяти про перемогу.
Вітаючи Вас з Вашим професійним святом, бажаю Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, оптимізму і нових успіхів в ім'я сильної і непереможної Української держави.
Схиляємо голови перед героями-прикордонниками, які віддали життя за Україну.
Вірю: ми не лише переможемо ворога, а завдяки нашим Захисникам повернемо усі окуповані території, у тому числі, Донбасу та Криму, і вийдемо на кордони 1991 року.
Слава Україні!

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙФото без опису