Важлива інформація

Дата: 28.04.2023 09:21

1 травня з 10:00 до 16:00 год у приміщенні сільської ради (сесійна зала, 2 поверх) представники БФ «Право на захист» продовжать реєстрацію громадян для отримання допомоги від ООН.

Оформити допомогу можуть такі категорії:
- внутрішньо переміщені особи;
- члени сімей загиблих військовослужбовців;
- особи, що мають загострення хронічних серцево-судинних, психічних хвороб, органів травлення, онко тощо, перебували на стаціонарному лікуванні та мають відповідні виписки з медичних закладів;
- інші категорії, які постраждали внаслідок війни, розпочатої 24.02.2022 року та мають підтверджуючі документи.
  При собі необхідно мати оригінали документів: паспорт/свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, довідка ВПО, свідоцтво про смерть, виписка з медичного закладу тощо.

Наголошуємо! Отримати допомогу можуть ЛИШЕ особи, які ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ, розпочатої 24 лютого 2022 року і які ще НЕ ОТРИМУВАЛИ МІЖНАРОДНУ ДОПОМОГУ у розмірі 6600 грн.Фото без опису