Нові послуги для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 28.04.2023 14:32

Міністерство соціальної політики з 1 січня 2023 р. по 31 грудня 2024 р. реалізує експериментальний проект з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам похилого віку та особам з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Відповідна категорія ВПО може отримати такі соціальні послуги:
надання притулку, соціальної адаптації, підтриманого проживання, стаціонарного догляду у: спеціалізованому Трускавецькому санаторії «Батьківщина» та спеціалізованому Миргородському санаторії «Слава».
  Детально з експериментальним проектом можна ознайомитись в Постанові Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 ТУТ.
  Усі, кого зацікавила відповідна інформація, можуть звертатися до Відділу соціального захисту населення Красносільської сільської ради, каб. №5, тел. (048) 753 07 75
Фото без опису5.