Вітаємо з 60-річчям подружнього життя

Дата: 28.04.2023 17:12

Сьогодні 60-річчя подружнього життя святкують мешканці с.Іванове Потапови Валерій Михайлович та Людмила Яківна.
Валерій Михайлович працював довгий час в школі вчителем трудового навчання, а Людмила Яківна - провідницею поїзда, пізніше теж працювала в школі завгоспом. Виховали двох дочок, мають трьох онучок і правнучку.

Незважаючи на поважний вік, вони активно займаються спортом, ведуть здоровий спосіб життя, цікавляться історією, літературою, люблять поспівати ліричних пісень під акомпанемент баяна, яким добре володіє чоловік.
Учасниці вокального ансамблю "Водограй» від імені Красносільського сільського голови Марини Архірій та старости с. Іванового Домнікії Сусленко привітали ювілярів, побажавши їм довгих спільних щасливих років життя.Фото без опису