День Європи

Дата: 09.05.2023 07:06

Шановні жителі Красносільської громади!
Сьогодні Україна вперше спільно з державами Європейського Союзу відзначає День Європи. Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський 8 травня 2023 року.

Україна завжди була, є і буде частинкою великої Європи.
Яка зі всіма народами знищила нацизм у Другій світовій війні. Яка підтримує Україну з 2014 року, а особливо з перших днів повномасштабного вторгнення рф у нашу країну. Яка допомагає нам боротися на всіх напрямках фронтів. І не зазіхає на наш суверенітет. І не ставить під сумнів нашу українську ідентичність.
Упевнена, що День Перемоги України буде святом усіх наших союзників і партнерів - усієї Європи.
Адже єдність — це ключ до перемоги.
Слава Україні!

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙФото без опису