«DECIDE Winter Сlubs. Ми вдома — в Україні» визначив переможців

Дата: 12.05.2023 13:04

«DECIDE Winter Сlubs. Ми вдома — в Україні» визначив переможців. Серед них учні Красносільського ліцею з роботою  «Активна молодь сучасної громади»
На початку року Красносільський ліцей  долучився до тренінгу з основ відеозйомки та монтажу для дітей та молоді в межах ініціативи Швейцарсько-українського проєкту «DECIDE Winter Clubs. Ми вдома — в Україні».

За умовами організаторів проєкту після навчання роботи учасників було представлено на розгляд професійного журі, яке вже у квітні 2023 року визначило переможців на міжрегіональному рівні серед 22 учасниць-громад Одеського, Полтавського, Івано-Франківського та Луганського регіонів.
Учні 10 - Б класу Красносільського ліцею вибороли ІІ місце в конкурсі соціальних відеороликів  «Активна молодь сучасної громади»
та гран-прі конкурсу DECIDE Video Fest.
А щоб діти мали змогу займатися творчою зйомкою і надалі, учасники проєкту отримали: штатив для телефона і камери, кільцеву лампу, мікрофон петличний, фотофон, стойки ворота, тримач фону.
 Тож активна молодь сучасної громади вже має перший Оскар.
   Щиро дякуємо організаторам за суперові корисні подарунки.
Вітаємо переможців і радіємо разом з вами!
 Проєкт DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в УкраїніФото без опису