Дата: 18.05.2023 09:47

У громаді продовжується співпраця з партнерськими організаціями для забезпечення та збільшення обсягу соціальних гарантій незахищених верств населення.
17 травня Красносільську громаду відвідали представники ветеранської організації КУ «Одеський обласний центр допомоги ветеранам війни».
Красносільський сільський голова Марина Архірій обговорила з першим заступником керівника організації Людмилою Ткаченко нагальні питання ветеранів, внутрішньо переміщених родин, сімей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах та інших категорій громадян та напрацювали шляхи подальшої співпраці.

Після цього відбулася зустріч і конструктивний діалог представників «Одеського обласного центру допомоги ветеранам війни» з моїм профільним заступником Оленою Степановою, старостами, головою ветеранської організації ТГ Людмилою Кобенячкіною, головою місцевої організації ветеранів воїн різних років Володимиром Наконечним і соціальними службами сільської ради.Фото без опису