День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Дата: 18.05.2023 18:18

Щорічно 18 травня відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.
Надзвичайно важливо не забувати про трагічні сторінки нашої історії. Депортація кримських татар, розпочата 18 травня 1944 року - один з найбільших злочинів радянського режиму, вчинених ним під час Другої світової війни.
З нагоди дня пам’яті в закладах загальної середньої освіти Красносільської ТГ були проведені інформаційні, виховні години і тематичні уроки щодо цих трагічних подій. Учні дізналися значення термінів «корінні народи», «депортація», «окупація», «анексія», «колаборанти» та ознайомилися з трагічними подіями 1944 року в історії кримськотатарського народу, які відбулися в житті корінного народу Криму.
Учні висловили віру в перемогу України над російськими військами і повернення усіх окупованих територій, у тому числі і Криму.Фото без опису