Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради

Дата: 19.05.2023 09:14

18 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке провела Красносільський сільський голова Марина Архірій.
Схвалено звіт про виконання бюджету Красносільської територіальної громади Одеського району Одеської області за 1 квартал 2023 року. Головний кошторис перевиконано на 21, 4 % практично по усіх показниках. Недовиконання маємо по ЄСВ, оскільки певна категорія підприємців має право не сплачувати відповідний податок.

Також прийнято зміни та доповнення до бюджету на поточний рік та до ряду місцевих цільових програм.

У рамках місцевої цільової програми «Милосердя в дії» прийнято рішення виділити матеріальну допомогу певним категоріям громадян, які звернулися до сільської ради.
Одинадцяти породіллям виділено по 1 тис. грн, трьом родинам загиблих військовослужбовців по 100 тис. грн.
Виділена допомога жителям громади на лікування; до Дня пам’яті та примирення - інвалідам, учасникам бойових дій, вдовам померлих інвалідів, в’язням коцтаборів, учасникам Другої світової війни.
 З метою посилення уваги внутрішньо переміщеним родинам виконком схвалив програму підтримки ВПО на 2023-2024 роки "Турбота", яка буде затверджена на сесії Красносільської сільської ради.
На квартирний облік взято багатодітну матір, яка потребує поліпшення житлових умов, з правом позачергового отримання житла.Фото без опису