23 травня – День морської піхоти України

Дата: 23.05.2023 05:07

Шановні морські піхотинці!
Від імені Красносільської сільської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом.

Сучасні морські піхотинці успадкували найкращі бойові традиції своїх славних пращурів.
Штормові берети з доблестю і честю проходять випробування на міцність. Сьогодні ви героїчно бороните Україну від російських загарбників, виконуючи надскладні спецзавдання.
 Ви захищаєте не тільки нашу країну, а й весь світ від свавілля міжнародного тероризму.
Меч Сагайдачного, який воював з Москвою, не випадково знаходиться на беретному знаку морської піхоти. Тож символічно, що російська «Москва» пішла за певним напрямком, відомим усьому світу, а український прапор назавжди повернувся на о. Зміїний.
Схиляємо голови перед кожним загиблим Героєм.
Пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях…
Щиро вітаємо морських піхотинців з професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, незламності духу та нових перемог.
Слава Україні!
Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙФото без опису