Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 29.05.2023 11:08

Обґрунтування

Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Код ЄДРПОУ: 40212110

Вид закупівлі: ВІДКРИТІ ТОРГИ З ОСОБЛИВОСТЯМИ

Предмет закупівлі: ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи

Кількість: 1 робота

Очікувана вартість предмету закупівлі: 2208364,25  грн.

Місце поставки: ПАВЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Одеська область, Одеський район, село Павлинка, вулиця Центральна, будинок 37)

Термін поставки: по 31.12.2023

Обґрунтування технічних та якісних характеристик:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені відповідно до потреб Замовника та норм чинного законодавства і зазначені в тендерній документації.

Технічне завдання на закупівлю розроблене на основі затвердженої проектно-кошторисної документації.

Відповідно до п.5.1. КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва» встановлено, для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї без цін або затверджену проектну документацію.

Замовник на виконання зазначеної норми надає відомість обсягів робіт та відомість ресурсів до неї без цін.

Обґрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі:

Відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості  предмета  закупівлі, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020 №275.

Розрахунок  очікуваної  вартості  предмета  закупівлі здійснено  на  підставі  кошторисної документації, визначеної з урахуванням КНУ «Настанова  з  визначення вартості будівництва» та затвердженого позитивного експертного звіту №16-0088/01-23 від 19.04.2023 щодо розгляду проектної документації на будівництво за робочим проектом «Ремонт споруд  цивільного захисту  (найпростішого укриття) - капітальний ремонт підвального приміщення будівлі Павлинського ліцею Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області, розташованої за адресою: Одеська область, Одеський район, село Павлинка, вулиця Центральна, будинок 37 (коригування)», з метою задоволення потреби за предметом закупівлі: «Ремонт споруд  цивільного захисту  (найпростішого укриття) - капітальний ремонт підвального приміщення будівлі Павлинського ліцею Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області, розташованої за адресою: Одеська область, Одеський район, село Павлинка, вулиця Центральна, будинок 37 (коригування)».

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошторису на 2023 рік.