ДЕТЕК буде проводити профілактичні роботи у межах Красносільської територіальної громади

Дата: 02.06.2023 14:10

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Красносільської територіальної громади.
  У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

6 ЧЕРВНЯ З 8:00 ДО 16:00 У С. КРАСНОСІЛЦІ: 1-й Ювілейний пров., 2-й Ювілейний пров., Виноградна вул., Виноградний пров., Вчительська вул., Горіхова вул., Західна вул., Кубанська дорога, Курортна вул., Лесі Українки вул., Лиманна вул., Лісна вул., Набережна вул., Незалежності вул., Новоселів вул., Перемоги вул., Перемоги пров., Приліманна вул., Радгоспна вул., Райдужна вул., Садова вул., Троїцька вул., Церковна вул., Чорновола вул., Шкільна вул., Ювілейна вул., Ювілейний пров.
6 ЧЕРВНЯ З 9:0 ДО 17:00:00 У С. КУБАНЦІ: Зарічна вул., Молодіжна вул., Перемоги вул., Польова вул., Шевченка вул., ШЕВЧЕНКО, Шкільна вул.
6 ЧЕРВНЯ З 9:0 ДО 17:00:00 У С. НОВОКУБАНЦІ: Зарічна вул., Польова вул., Центральна вул.Фото без опису