6 червня – День журналіста

Дата: 06.06.2023 08:01

Шановні журналісти!
Від імені Красносільської сільської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійним святом!
Професія журналіста останнім часом набуває все більшого значення, а фраза У. Черчіля «хто володіє інформацією – той володіє світом» в умовах сьогодення є вкрай актуальною.
Потоки інформації, якими позначене сучасне суспільство, приголомшують.
На цьому фоні ваше виважене, неупереджене правдиве слово важливе як ніколи. Адже журналістам у цей непростий час відведена надважлива роль не лише в наданні інформації, а й у формуванні свідомості громадян, їх вчинків, мотивації, активної життєвої позиції та віри у Перемогу.

Тому інформаційна складова не менш важлива за дипломатичну чи військову перемогу.
Тож бажаю Вам, шановні журналісти, гідно представляти небезпечну і важливу професію, бути порядними та принциповими, не припиняти творчого пошуку та разом з усією Україною наближати Перемогу!
Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙФото без опису