Допоможи енергетикам!

Дата: 08.06.2023 08:12

На українських електростанціях триває масштабна ремонтна кампанія, яка дозволяє підготуватися до наступного опалювального сезону. Цього літа через російські атаки минулої осені-зими на енергооб’єкти обсяги відновлюваних робіт будуть більшими, ніж у попередні роки. Через це в літній період може виникнути дефіцит потужності в енергосистемі, перш за все під час проходження вечірнього максимуму споживання. Енергетики просять всіх споживачів раціонально використовувати електроенергію та мінімізувати навантаження на мережі в часи пік зранку та ввечері.

Намагайтеся зменшити використання електроприладів та електроспоживання в оселі в години пікових навантажень: зранку з 07:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 22:00.

Вмикайте потужні прилади на нічні години доби.Фото без опису