Наша молодь - наше майбутнє! Випуск 2023

Дата: 15.06.2023 20:55

Ми пишаюся тим, що Красносільська громада багата на талановитих, старанних, амбітних молодих людей, які доводять, що їм усе під силу.
15 червня в Красносільському ліцеї відбулися урочистості з нагоди вручення документів про повну загальну середню освіту та базову середню освіту ( з відзнакою) учням Красносільської громади.

Красносільський сільський голова Марина Архірій, вітаючи випускників, зазначила:
«Позаду у вас довгий шкільний шлях, складні заліки, тести і контрольні. Ви достойно впоралися з усіма випробуваннями.
І сьогодні у Красносільській громаді слово «випускник» звучить гордо.
Сказати, що ви – молодці, це дуже просто. Ви – справжні бійці за свої мрії, за свої цілі. Ви – гордість Красносільської громади!
Від щирого серця хочу побажати вам не зупинятися на цій перемозі, не припиняти вірити в себе і з кожним новим днем на крок чи навіть кілька наближатися до своєї мети!»

Красносільський сільський голова Марина Архірій та начальник Управління освіти Вікторія Марченко вручили золоті медалі та свідоцтва з відзнакою про закінчення базової середньої освіти випускникам 2023 року.
Золоті медалі отримали 5 випускниць 11-го класу Красносільського ліцею: Власюк Віталія; Дубяга Валерія; Марченко Христина; Оксанчук Маргарита; Пастухова Аліна.
Свідоцтва про базову середню освіту з відзнакою отримали 4 випускники 9-х класів: учні Корсунської гімназії Болтовський Антон і Маланченко
 Софія; учні Красносільського ліцею Сумченко Марія та Царенко
Дарина.
 За рахунок місцевої цільової програми підтримки обдарованих дітей золотомедалісти отримали по 10 тис. грн,а найкращі учні 9-х класів – по 3 тис. грн.
Вітаємо! Так тримати!Фото без опису