Важлива інформація

Дата: 19.06.2023 12:53

Відповідно до спільного наказу начальника Одеської обласної державної (військової) адміністрації та командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса» від 14 червня 2023 року № 6 «Про деякі питання цивільного захисту населення в Одеській області в умовах правового режиму воєнного стану», зважаючи на високу загрозу для життя та здоров’я людей, спричинену збройною агресією російської федерації проти України, з метою забезпечення громадської безпеки i порядку, збереження життя цивільних ociб на період дії правового режиму воєнного стану в період з 22:00 до 09:00 на території населених пунктів нашої області, в тому числі й на території Красносільської сільської ради:

- обмежено господарську діяльність підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та галузевої належності, у сферах обслуговування та розваг, у тому числі, але не виключно, розважальних комплексів, клубів, центрів, інших суб’єктів надання розважальних послуг населенню, шляхом заборони:
- використання світлових та/або подібних до світлових засобів, що погіршують демаскувальні ознаки території;
- використання звукового обладнання, апаратури, акустичних систем та/або інших музичних засобів;
- обслуговування населення поза та/або у приміщеннях і на відповідних територіях.
Також встановлено особливий режим в'їзду/виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та/або осіб без громадянства на території таких закладів у період з 23:00 до 09:00.
В цей час на території таких закладів (у сферах обслуговування та розваг) заборонено перебування, пересування, вхід/вихід громадян, іноземців та/або осіб без громадянства, за винятком військовослужбовців Збройних Сил України, інших складових Сил Оборони та працівників правоохоронних органів.
Також звертаємо увагу на те, що відповідно до п.5 даного Наказу:
адміністрації всіх вищевизначених закладів, власникам закладів та користувачам приміщень, земельних ділянок, розташованих у межах закладів, необхідно забезпечити:
- дотримання визначених цим Наказом заборон;
- організацію господарської діяльності з урахуванням вимог цього Наказу;
- негайне повідомлення органів Національної поліції та/або коменданта Одеської області у разі порушення громадянами, іноземцями та/або особами без громадянства вищезазначених заборон.Фото без опису